Potlesk na vernisáži Petra Hebera


V jičínské galerii zazněl potlesk několikrát……Poprvé pro Radka Sála, který poutavým a záživným slovem uvedl v pátek 13. ledna vernisáž výstavy Petra Hebera nazvanou Objekty.
Druhý potlesk byl odměnou pro samotného umělce a jeho rodinu. Aby také ne, vždyť jeho umělecká díla neobdivují pouze jičínští, ale velký úspěch s nimi slavil také za hranicemi, například v Holandsku, Rakousku a Německu. Musíme s obdivem a úctou říci, že i nám se výstava velmi líbila. Až Libor vyřadí jednu ze svých harmonik, poskytne ji Petrovi k uměleckému ztvárnění.
Třetí potlesk na otevřené scéně sklidilo Řehečské kvarteto, zejména po poslední písni, která byla na míru složena pro Petra u příležitosti jeho vernisáže naším textařem Zdeňkem.
Na vernisáži jsme se nejenom pokochali Petrovými výtvarnými dílky, ale potkali jsme zde řadu našich přátel a známých, ať již umělců, lidí veřejně činných a nebo našich posluchačů a příznivců.
„Petře, děkujeme Ti za pozvání a za možnost zúčastnit se aktivně Tvé nádherné výstavy. Současně Ti přejeme do budoucna mnoho tvůrčích sil a zdraví….“
(on+lk)Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.